Kirjeldus

Profülaktilised pastad hammaste puhastamiseks ja poleerimiseks.

  • Hambakivieemaldajaga töödeldud pindade viimistlemine
  • Plekkide (toidu-, joogi- ja tubakajäljed)  eemaldamine
  • Täidiste peenpoleerimine.

Vastunäidustused

DETARTRINE-i profülaktilised pastad on vastunäidustatud patsientide puhul, kellel on teadaolev allergia ühe või mitme pastakoostisosa vastu.

OMADUSED JA EELISED
DETARTRINE poleerimispastad on saadaval kasutusvalmis kujul hammaste profülaktiliseks hoolduseks, hammaste puhastamiseks (hambakivi eemaldamiseks), joogi-, toidu- ja tubaka mõjul tekkinud värvimuudatuste eemaldamiseks ning hambapinna ja täidiste poleerimiseks.

DETARTRINE ja DETARTRINE Z on meeldiva maitsega roosad pastad. Mehaanilise abrasiivse toime aluseks on pastas sisalduv ränidioksiid, mis muudab võimalikuks hambakivi täieliku eemaldamise pärast töötlemist ultraheli- või käsieemaldajaga, põhjustamata seejuures hambaemaili erosiooni.

DETARTRINE koostisesse kuuluvad eeterlikud õlid tagavad värskustunde, mida patsiendid väga hindavad. Lisaks on eeterlikel õlidel ka kergelt rahustav toime leevendades mehaanilisest puhastamisest tekkida võivat tundlike igemete ärritust.

DETARTRINE Z sisaldab tsirkooniumiosakesi. Need osakesed on kui lamedad kraabitsad, millel on väga teravad ja kõvad servad. Pasta hõõrumisel vastu karedat pinda lihvivad osakeste servad maha ebatasasused.